PARTNERI

Vychutnajte si panorámu Dunaja z paluby novej lode Harmónia. Vaša svadba bude pre vašich hostí a samozrejme pre Vás nezabudnuteľná . Harmónia - nová luxusná eventová loď, ponúka unikátny priestor na usporiadanie kultúrnych a spoločenských podujatí / večierky, konferencie, recepcie, bankety, koncerty, svadby, oslavy, promócie a iné/ . Spája v sebe jedinečný zážitok z plavby po Dunaji, vynikajúci catering a program podľa Vašich predstáv. Kapacita lode je 420 osôb.

www.vasekvety.sk
www.vasekvety.sk

Kvetinový dom plný farieb a vôní


Klaudia's – to je miesto v nádhernom golfovom prostredí, ideálne pre vašu rodinnú oslavu, firemný event, teambulding či svadobnú hostinu. Naplánujte si svoj termín na gurmánsky a pocitový zážitok ešte dnes!

Každá miestnosť v Theresia Chateau má svoj vlastný charakter, čím vieme zabezpečiť ten najvhodnejší priestor pre akúkoľvek formu eventu či oslavy – od malých recepcií či osláv až po veľkolepé svadby a eventy väčšieho formátu. Spoznajte čaro priestorov kaštieľa a vyberte si ten, ktorý Vás osloví najviac. Prípadne sa nám ozvite a my vyberieme ten správny priestor pre Vás.

www.bitterhause.sk
www.bitterhause.sk

Toto dych berúce sídlo

s bohatou históriou a modernou eleganciou vám ponúka svoj veľkolepý areál na štýlový obrad,
noblesnú večeru, uvoľnenú párty či posvadobný brunch – nie je nič, čo by ste u nás nevedeli zažiť.