PARTNERI

https://harmonia.lod.sk/

Vychutnajte si panorámu Dunaja z paluby novej lode Harmónia. Vaša svadba bude pre vašich hostí a samozrejme pre Vás nezabudnuteľná . Harmónia - nová luxusná eventová loď, ponúka unikátny priestor na usporiadanie kultúrnych a spoločenských podujatí / večierky, konferencie, recepcie, bankety, koncerty, svadby, oslavy, promócie a iné/ . Spája v sebe jedinečný zážitok z plavby po Dunaji, vynikajúci catering a program podľa Vašich predstáv. Kapacita lode je 420 osôb.

VAŠE KVETY- NÁŠ VÝHRADNÝ DODÁVATEĽ KVETOV.

www.vasekvety.sk

Herlianska 45

RUŽINOV, Bratislava

www.kastielstudene.sk

Kaštieľ Studené je v súčasnosti ideálnym miestom rozprávkových svadieb a rozmanitých podujatí, ktoré sú určené širokej verejnosti. Je tiež obľúbenou voľbou spoločností, ktoré hľadajú pre svoje firemné akcie niečo výnimočné.

www.fotoatelierrodfo.blogspot.com 

SVADOBNÝ SALÓN HANA SVADOBNÉ ŠATY INES GEORG

SVADOBNÝ FOTOGRAF

www.fotoatelierrodfo.blogspot.com

TOMÁŠOV 

www.elfoclub.sk

Rozprestiera sa na 7,5 hektároch s prepojením na historický Apponyiho park. Areál disponuje ideálnym vnútorným priestorom a má potenciál na takmer neobmedzené realizovanie akéhokoľvek eventu. Komplex je ideálne miesto, kde je možné organizovať spoločenské, rodinné a firemné stretnutia, či už kongresového typu ako sú semináre a školenia, alebo teambuildingy so športovým turnajom na profesionálnych športoviskách vrátane bowlingu s piatimi špičkovými dráhami "Brunswick". Príjemný zážitok z podujatia umocní aj možnosť ubytovania sa v 15 izbách, dvoch apartmánoch a v 2 športových izbách.

DEKORAČNÉ TABUĽKY.

www.dekoracnetabulky.sk